rozšířené vyhledávání ...

Počítadlo přístupů

Vyjádření krajské hygienické stanice

Koronavirus

Krajská hygienická stanice STC, k dnešnímu poledni eviduje na Kladensku pouze 2 pozitivně testované osoby. Na Kladensku probíhají odběry a zároveň jsou preventivně nařizovány karantény, ale pracovnice KHS STC nebudou starostům obci sdělovat informace o počtech jednotlivých případů a zároveň nebudou informovat starosty obci v nichž budou potvrzené pozitivní případy o těchto skutečnostech. Na  Kladensku se síří nepodložené informace o množství nakažených osob, které se aktuálně nezakládají na pravdě a zdaleka nelze zjednodušené předpokládat, ze osoby u nichž byla nařízena karanténa jsou nakaženi korona virem.

Žádáme občany aby dodržovali izolaci v případě nařízených karantén.

Upozorňujeme obyvatele na zákaz setkávaní většího poctu osob v duchu vydaných vládních krizových opatřeni.

Vytvořeno: 18. 3. 2020
Poslední aktualizace: 18. 3. 2020 16:13