Rozklikávací rozpočet

Počítadlo přístupů

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 - doplňující informace

Typ: ostatní | náš tip
Kontaktní údaje na sčítací komisaře, postup pro občany, kteří nevyužijí možnosti sečíst se online.
Odkazy na informace, komisaře a telefonní čísla

Veškeré aktuální informace získáte na stránkách www.scitani.cz

Informace též získáte od sčítacích komisařů určených pro obec Doksy

Také by vám mohly pomoci Časté dotazy

Infolinky
253 253 683 (běžná pevná linka) či
840 30 40 50 (zpoplatněná bílá linka)

Online sčítání nenechávejte na poslední chvíli, mohlo by se stát, že servery budou přetíženy a nestihnete formulář odeslat včas. Ke dni 28.3.2021 bylo oznámeno prodloužení Online sčítání, a to do 17.4.2021.

Informace pro občany obce Doksy, kteří nevyužijí možnost vyplnit formulář sčítání Online

Pokud se nechcete nebo nemůžete sečíst Online ze svého počítače/telefonu, můžete od 17. 4. do 11. 5. vyplnit listinný formulář. Formulář získáte spolu s odpovědní obálkou od sčítacího komisaře. Vyzvednout formulář a obálku si můžete také sami na pobočce České pošty v Kladně – Rozdělov, Petrohradská 3112, 27204. Pošta na Doksích není kontaktním místem pro účely sčítání. Vyplněný formulář v obálce odevzdáte nejpozději do 11. 5. na poště nebo ho vhodíte do poštovní schránky. Obálka s logem Sčítání 2021 má předtištěnou adresu a její odeslání je zdarma.

Kdy přijde sčítací komisař?

Sčítací komisaři začnou od 17. 4. roznášet listinné sčítací formuláře spolu s odpovědní obálkou těm, kteří se nesečetli online.
Komisař se dostaví v předem oznámeném termínu a čase, zazvoní na zvonek a vyčká na váš příchod před vaším domem. Oznámení s termínem návštěvy dostanete do schránky (případně bude vyvěšeno na nástěnce nebo na vstupních dveřích objektu). Nebudete zrovna doma? Termín změnit nelze, ovšem komisař se vás pokusí zastihnout ještě jednou. Náhradní termín vám opět oznámíme.
Termín a interval návštěvy komisaře také můžete zjistit telefonicky nebo osobně na kontaktním místě.

Zdroj: www.scitani.cz

Vytvořeno: 28. 3. 2021