#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

google-play-downloadapp-store-download

Rozklikávací rozpočet

Rozpočet

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Obsah

Po stopách Vánočních skřítků

Typ: ostatní
Dokeská hra pro děti

o stopách Vánočních skřítků

Žili byli, kdysi dávno a vlastně i dnes, vysoko v podzemí a hluboko nad mraky , schovaní a přesto všem na očích, kouzelní, ale tak trošku i úplně obyčejní, avšak neskutečně popletení… skřítci. Krom faktu, že jsou to skřítci opravdu zbrklí a dalo by se také říct „hromdopolicový“ jsou to hlavně skřítci Vánoční. Vánoční skřítci mají za úkol, připomínat lidem na zemi, o čem Vánoce vlastně jsou. Že jsou to svátky klidu a míru…svátky plné radosti a krásných zvyků…jenže…skřítci si celý rok válí šunky po dovolených, leháro pijánko Havaj…a nejednou ejhle...nestíhají a tak se spousta zvyků vytratila a upadla v zapomnění. …Letos si ale skřítek přezdívaný „Big bosý Boss“ ty malé popletené skřítečky pohlídal. Zavčas dal každému skřítkovi za úkol, připomenout lidem na zemi, alespoň jeden vánoční zvyk…

Sestavil 24 čelnou elitní zásahovou skřítčí jednotku z těch méně až středně popletených skřítků, proškolil je Vánočním kouzlem, dal jim pusu a pac a vyslal je do akce. Když však tahle povedená bandička dorazila k nám na Doksy, od hospody zaštěkal kohout, od Družce zabečela sova a protože se, jak známo, skřítci od nepaměti strašlivě bojí mečících koček a kdákajících prasátek…rozutekli se všemi směry do ulic naší obce. Teď zde čekají schovaní a vysílají tajné zprávy s prosbou o záchranu…

Vyluštěte šifry s jejich zprávou a najděte tak všech 24 skřítků. Jelikož jsou to ale opravdu troubové, jejich zprávy nejsou zcela jasné…naštěstí si moc často nemyjí nohy a tak možná najdete i jejich stopy, které jejich polohu upřesní.

PRAVIDLA HRY:

Zašifrované zprávy vyluštíte pomocí šifrovacích klíčů…někteří borci možná zvládnou najít řešení i bez nápovědy.😄 U menších dětí budou muset rodiče zavzpomínat na svá „táborová“ léta.😅 Získané informace si pak můžete zakreslit do mapy a vyrazit na lov. TIP: V ulicích hledejte stopy skřítků 😉Za nalezení každého skřítka Vám bude odměnou nejen osvěžení vánočních tradic, ale u každého skřítka také získáte trofejní známku. Známky prosím z pouzdra vyndávejte opatrně a pouzdro následovně opět uzavřete! 🙏Známku pak nalepíte do své sbírky. Doporučuji s sebou vzít lepidlo na papír.

Pokud zjistíte chybějící nebo poničené stanoviště...nebo pokud někde dojdou známky, prosím o zprávu na 725 738 390. Moc děkuji👍

Pár výtisků bude opět k dispozici ve vestibulu OÚ.

Pokud se Vám budou líbit mé autorské obrázky skřítků a líbí se Vám hry, které dělám…můžete mě podpořit koupí PEXESA s obrázky Vánočních skřítků. 🥰Pexeso obsahuje všech 24 skřítků, je vytištěno na kvalitním tvrdém papíře a navíc k němu dostanete krabičku na uložení hracích kartiček. Cena pexesa i s krabičkou je 100 Kč. Třeba by se Vám mohlo hodit jako dárek k Vánocům nebo k Mikuláši.😉 V případě zájmu mě prosím kontaktujte na 725 738 390 a domluvíme se na předání či poslání.☺️

Pokud si s něčím při luštění nebo hledání nebudete vědět rady, můžete mi napsat, třeba budu vědět😆 ….Užijte si hru a přeji, ať si i v této prapodivné době užijete těšení se na Vánoce a ty jsou pak opravdu šťastné a veselé 🎁🎄🥰

PS.: Pokud máte děti na luštění ještě malé a nemáte čas luštit, dejte mi vědět do zprávy a zašlu vám názvy ulic kde hledat stopy skřítků 😉

Kačka Kostková ☺️

NáhledNáhled

Klíče k šifrám 1

Klíče k šifrám 2

Klíče k šifrám 3

Mapa skřítci úkryty

Sbírka známek

 


Přílohy

Vytvořeno: 18. 11. 2020
Poslední aktualizace: 18. 11. 2020 11:25
Autor: Správce Webu